Administraţia Naţională de Meteorologie (ANM) a emis o atenţionare meteorologică de cod galben în intervalul 22 iunie, ora 3.00, şi 23 iunie, ora 21.00. Gradul de instabilitate atmosferică se va accentua treptat în majoritatea regiunilor, începând din cele vestice şi sud-vestice. În acest interval se vor înregistra averse, descărcări electrice, intensificări ale vântului ce vor avea şi aspect de vijelie, iar izolat vor fi şi căderi de grindină.
În Banat, Oltenia, Crişana, Muntenia şi zona de munte, ploile vor avea şi caracter torenţial, iar cantităţile de apă vor depăşi local 20-25 l/mp şi izolat 50 l/mp în 24 de ore. Judeţele afectate vor fi Bihor, Cluj, Arad, Timiş, Hunedoara, Caraş-Severin, Vâlcea, Gorj, Mehedinţi, Argeş, Olt, Dolj, Teleorman, Giurgiu, Dâmboviţa, Prahova, Ilfov şi oraşul Bucureşti.
Exclusiv - beneficiati acum de Oferta Speciala de mai jos:
Propriul meu plan de afaceri
Stick-ul "Propriul meu plan de afaceri" Ai planuri de afaceri standard Esti o persoana dinamica Profita de Stick-ul "Propriul meu plan de afaceri" Ai 7 modele practice de planuri de afacere cu care obtii mai usor finantari si chiar fonduri europene la mai putin de 100 de lei Stick-ul "Propriul meu plan de...
Oferta Speciala
valabila 48h
valabila 48h
În Banat, Oltenia, Crişana, Muntenia şi zona de munte, ploile vor avea şi caracter torenţial, iar cantităţile de apă vor depăşi local 20-25 l/mp şi izolat 50 l/mp în 24 de ore. Judeţele afectate vor fi Bihor, Cluj, Arad, Timiş, Hunedoara, Caraş-Severin, Vâlcea, Gorj, Mehedinţi, Argeş, Olt, Dolj, Teleorman, Giurgiu, Dâmboviţa, Prahova, Ilfov şi oraşul Bucureşti.
Autor: AgroRomania.ro
Votati articolul
Nota: 5 din 1 voturi
Urmareste-ne pe Google News








