Ministrul a dat asigurări că fermierii crescători de bovine vor primi cei 202,8 milioane lei care li se cuvin, iar cei de ovine, cei 209,7 milioane lei restanţi. Potrivit preşedintelui Federaţiei Sindicale Agrostar, Ştefan Nicolae, dacă ministerul nu îşi respectă promisiunile, crescătorii vor declanşa acţiuni de protest după 15 ianuarie.
Exclusiv - beneficiati acum de Oferta Speciala de mai jos:
Propriul meu plan de afaceri
Stick-ul "Propriul meu plan de afaceri" Ai planuri de afaceri standard Esti o persoana dinamica Profita de Stick-ul "Propriul meu plan de afaceri" Ai 7 modele practice de planuri de afacere cu care obtii mai usor finantari si chiar fonduri europene la mai putin de 100 de lei Stick-ul "Propriul meu plan de...
Oferta Speciala
valabila 48h
valabila 48h
Autor: AgroRomania.ro
Votati articolul
Nota: 5 din 1 voturi
Urmareste-ne pe Google News








